Automatiseeritud tenniseväljaku vastu on suur huvi

“Automatiseeritud tenniseväljaku terviklahenduse vastu on tekkinud aktiivne huvi nii Eestist kui mujalt,” ütleb MyGames tegevjuht Margus Randmäe. MyGames pakub koostöös Valnes WebLock nutilukustusega ja teiste partneritega täislahendust, mis võimaldab automatiseerida nii tenniseväljaku broneerimise ja selle eest tasumise, kui ka väljakule pääsemise, valgustuse ja hoolduse. 

MyGames avas esimese täisautomatiseeritud tenniseväljaku 2020.aasta suvel Pärnus. Väljakut saab broneerida mobiilirakendusest ja veebibrauserist. Väljakule pääsemiseks luuakse broneerijale kood, mis avab värava ja lülitab vajadusel sisse spetsiaalselt väljaku jaoks projekteeritud valgustuse. Iga klient saab unikaalse koodi, mis kehtib väljakule sisenemiseks vaid tema broneeritud ajal. Tenniseväljak on varustatud ka kaameratega. Väljaku uksele paigaldatav Valnes WebLock nutilukk on ilmastikukindel. Väljaku paigaldust teostas MyGamesiga koostöös Unigrass.

Iseteenindusliku tenniseväljaku eeliseks on väljakuomanikule madalad hooldus- ja turunduskulud. Erinevalt tavapärasest tennisekeskusest ei ole automatiseeritud tenniseväljakul administraatorit, kes mängijatelt makseid vastu võtab ja väljakutel valgustust sisse lülitab. Kõik toimub automaatselt ning võimaldab lisaks kõigele väljakule mängima minna kontaktivabalt, keskuse personaliga kokku puutumata. Tänu MyGames’i broneerimis- ja marketplace platvormile on tenniseväljak nähtav kõigile rakenduse kasutajatele – just nagu Airbnb’s korteri väljaüürimisel. Soovi korral saab lihtsasti kehtestada erihindu, lisada sooduskoode ja ka aegu ise broneerida.

Esimene hooaeg läks hästi

MyGames tegevjuhi Margus Randmäe sõnul jäid nad esimese hooajaga rahule: “Klientide arv Pärnu demoväljakul kasvas selle avamisest alates iga nädalaga. Lisaks üksikklientidele ja -broneeringutele leidsid meid üles ka turniirikorraldajad, kes osa mänge turniiri raames meie väljakule tõid. Tänu statsionaarsele kaamerasüsteemile saime sealt näiteks otseülekannet edastada. Palju oli kliente, kes olid Pärnusse puhkama tulnud ja otsisid võimalust tennist mängida. Nende jaoks oli väga lihtne nutitelefonist meid leida, mugavalt broneerida, maksta ja mängida, ilma et oleks pidanud eraldi näiteks helistama ja uurima.”

Rahul ollakse ka Valnes WebLock nutilukuga. “Lukk on töökindel, ühildub meie broneerimis- ja marketplace platvormiga ning sobib ühe olulise komponendina meie poolt arendatavasse automatiseeritud iseteenindusväljaku terviklahendusse. Kindlasti kiidame ka Valnese poolset väga ladusat koostööd,” ütleb Randmäe.

Lisaks MyGames demoväljakule Pärnus automatiseeriti 2020. aastal ka Paide linna poolt avatud uued tenniseväljakud ja Pärnu Sauga tennisehall. Paide linna tenniseväljakuid haldava SA Paidesport juhatuse liikmel Erich Petrovitsil jagub automaatse broneerimissüsteemi kohta hulgaliselt kiidusõnu. Tema sõnul võtsid tennisemängijad uudse süsteemi hästi vastu ja rahul ollakse ka korraldusliku poolega. “Mängijad saavad otse väljakule minna oma koodiga. Tasu väljakute eest laekub meile MyGames poolt kord kuus, väga mugav,” ütleb ta. “Soovitame teistelegi,” lisab SA Paidesport juhatuse liige.

Valnes WebLock nutilukk on kasutusel:

Tenniseväljakule Valnes WebLock nutilukulahenduse paigaldamiseks kirjuta meile: sales@valnes.ee

Loe ka:
  • Läbipääsulahendus spordikeskustele, ujulatele, spaadele
  • Pärnus MyGames tenniseväljakud kasutavad Valnes WebLock lukustuslahendust