WebLock nutiluku paigaldust saab nüüd tellida Handies tööjagamisrakenduse kaudu

Handies platvormilt on nüüd võimalik tellida Valnes WebLock nutilukule paigaldus selleks väljakoolitatud Tegijalt. Samuti on võimalik Handiese platvormiga liitunud Tegijatel osaleda Handiese ja Valnese poolt läbi viidavatel koolitustel, kus omandada Valnes WebLocki paigaldamiseks vajalikud teadmised. Valnes WebLock nutilukk on ideaalne lahendus lühiajajalist majutusteenust pakkujale ja sobib ka kontoritesse, erinevatesse ühiskondlikesse ruumidesse või spordirajatistesse.

Vaata lähemalt

WebLocki saab paigaldada nüüd ka keerukatesse asukohtadesse

„Paljudel objektidel pole võimalik või mõistlik läbipääsusüsteemide jaoks sidet pakkuda kaabli või traadita võrgu vahendusel. Siis on alternatiiviks madalsagedusvõrk narrowband IoT, mis sobib just väljakutseliste asukohtade jaoks,“ sõnas Valnese müügijuht Tambet Kõrv.

Vaata lähemalt

Valnes WebLock ligipääsukoode edastatakse Guesty kaudu klientidele automaatselt

Guesty ja Valnes WebLock liidestus sai valmis! Külaliskorterite, puhkemajade ja teiste lühiajaliste majutuste halduritel on põhjust rõõmustada. Guesty haldustarkvara võimaldab lisaks üldise suhtluse automatiseerimisele nüüd saata automaatselt kliendile ka personaalseid Valnes WebLock ligipääsukoode. 

Vaata lähemalt

Automatiseeritud tenniseväljaku vastu on suur huvi

“Automatiseeritud tenniseväljaku terviklahenduse vastu on tekkinud aktiivne huvi nii Eestist kui mujalt,” ütleb MyGames tegevjuht Margus Randmäe. MyGames pakub koostöös Valnes WebLock nutilukustusega ja teiste partneritega täislahendust, mis võimaldab automatiseerida nii tenniseväljaku broneerimise ja selle eest tasumise, kui ka väljakule pääsemise, valgustuse ja hoolduse. 

Vaata lähemalt

Automaatne tööaja arvestus tänu Persona ja Valnes WebLock liidestusele

Automaatne tööaja arvestus võimaldab oluliselt aega säästa ja palgaarvestuses vigu vältida. 2020. aasta lõpus automatiseeris Vihula Manor Country Club & Spa oma tööaegade haldamise. Personali, palga ja töögraafikute tarkvara Persona sai liidestatud Valnese läbipääsusüsteemiga. Miks selline lahendus kasutusele võeti ja kuidas tulemustega rahul ollakse? 

Vaata lähemalt