Valnes WebLock ligipääsukoode edastatakse Guesty kaudu klientidele automaatselt

Guesty ja Valnes WebLock liidestus sai valmis! Külaliskorterite, puhkemajade ja teiste lühiajaliste majutuste halduritel on põhjust rõõmustada. Guesty haldustarkvara võimaldab lisaks üldise suhtluse automatiseerimisele nüüd saata automaatselt kliendile ka personaalseid Valnes WebLock ligipääsukoode. 

Guesty on lühiajalise rendi halduseks mõeldud tarkvara. Guesty koondab ühte kokku erinevatel platvormidel (AirBNBBooking.comTripAdvisor jne) ja oma kanalites (ettevõtte koduleht, telefoni või e-maili teel) tehtavad broneeringud ja võimaldab hoida kliendisuhtluse mugavalt ühes kohas. Ka hindu muuta ja kuupäevi blokeerida saab kõikjal korraga kasutades selleks Guesty kalendrit. Erinevad automaatvastused ja ajastatud sõnumid muudavad kliendisuhtluse Guesty abil operatiivseks.

Tänu Guesty ja Valnes WebLock integratsioonile on nüüd haldaja jaoks mugavam ka klientide vastuvõtmine ja check-in juhiste saatmine. Kõik toimub automaatselt! Peale kliendi poolt broneeringu tegemist liigub info broneeringu kohta Guesty platvormile, sealt jälle omakorda Valnes WebLock tarkvarasse, kus genereeritakse kliendi jaoks programmi poolt unikaalne uksekood, mis läbi Guesty platvormi kliendini jõuab koos saabumisjuhistega.

Valnes WebLock ja Guesty liidestuse suureks eeliseks on see, et klient saab personaalse ainult talle mõeldud uksekoodi

Kliendile saadetav kood hakkab tööle kella-ajaliselt vastavalt kliendi broneeringule ja lakkab töötamast kliendi check-out kuupäeval.  Selline lahendus on turvaline ja välistab võimaluse, et koodi hiljem kuritarvitatakse. Halduril jääb siiski võimalus ka käsitsi koodi kehtivusaega Valnes WebLock haldusliideses muuta, näiteks kui klient saabub varem või lahkub hiljem. Samuti jääb haldurile jätkuvalt võimalus ka vajadusel Valnes WebLockist ise koode väljastada, näiteks koristajale või töömehele.

Nutilukkude kasutus külaliskorterites ja teistes puhkemajutustes on muutunud viimastel aastatel järjest populaarsemaks ja COVID-19 puhangu ajal lausa hädavajalikuks. Paljudel majutusasutuste klientidel on saabudes kohustuslik eneseisolatsioon ja kliendiga kohtumine seetõttu keelatud. Võtmete peitmine ei jäta majutusest professionaalset muljet ja lukuboksidega on kliendil samuti tihti ebamugav toimetada. Valnes WebLocki saab paigaldada nii maja välisuksele kui korteriustele. Valnes WebLock töötab elektritoitel ja seetõttu ei ole vaja muretseda ka patareide vahetuse pärast. Tänu täiendavale akule töötab Valnes WebLock ka ajutise elektrikatkestuse korral.

Guesty ja Valnes WebLocki liidestuse kasutusevõtmiseks kirjuta: sales@valnes.ee

Loe ka:

Ajasäästlik ja töökindel lukustuslahendus külaliskorteritele!

Online check-in olemasolevatele hotellilukkudele