Nutivalve

Müügile on saabunud uus pilvepõhine valvesüsteem Valnes Ajax. Valvesüsteem on juhtmevaba ja kasutajamugav lahendus nii sinu kodule, kui ka kontorile.

Ülevaade ja juhtimine mobiilrakenduse kaudu

Tänu pilvelahendusele on kõik sündmused ja teated kasutajale reaalajas alati nähtavad. Alarmteated jõuavad andurist juhtimiskeskusse ja sealt serverisse ning seejärel kulub kasutajale saatmiseks vaid mõni millisekund. Kasutaja saab teate mobiilirakendusse, kust ta saab sellele ise reageerida või soovi korral edastada turvafirmale.  Kõik on  juhtmevaba ja tooteid on lihtne paigaldada tänu SmartBracket kinnitustele. Seadistamine on imelihtne sest  uued seadmed lisatakse QR-koodi abil mobiiltelefoni rakendusse. Mobiilirakenduse kaudu saate kontrollida süsteemi olekut, valvestada või valvet maha võtta või muuta süsteemi seadeid igal ajahetkel. Kõike seda vaid mõne puudutusega oma nutitelefonis, tahvlis või arvutis. Kui internetiühendus objektil katkeb saadab juhtimiskeskuse server sinu mobiilirakendusse koheselt teate toimunust.

Valnes Ajax valvesüsteemi stardikomplekt

Turvaline ja sabotaaži kindel

Valnes Ajax suudab hoida ära nii tarkvara kui riistvara rünnakud. Andurid on kaitstud füüsilise manipuleerimise eest ja raadiokanal on segamis- ja saboteerimiskindel. Süsteem avastab kohe mistahes välised sissetungimised. Kõik andurid edastavad ka enda temperatuuri.

Tule/suitsuandur valvesüsteemile Valnes Ajax

Lisaandurid pakuvad täiendavat kaitset

Valnes Ajax valvesüsteemiga on võimalik liita kuni 100 seadet ja seeläbi kokku panna konkreetse hoone vajadusele sobiv valvesüsteem.

Seadmete valikusse kuulub suitsuandur, mis lisaks suitsu tuvastamisele, annab häiret ka järsust temperatuuri tõusust ruumis. Valnes Ajax suitsuandur töötab ka autonoomselt ilma Valnes Ajax keskuseta.

Valnes Ajax suitsuanduri juhtimine ja häire andmine toimub mugavalt läbi mobiilirakenduse. Andurile on sisseehitatud sireen suitsu- või kuumusealarmi andmiseks.

Valnes Ajax veelekkeandur

Lisaks suitsuandurile on võimalik valvesüsteemiga liita Valnes Ajax veelekkeandur, mis tuvastab ujutuse koheselt, andes sellest märku moobiilirakenduse kaudu. Samas tühistab häire kohe, kui vesi on täielikult kuivanud.

Kaasaegne disain

Kõik andurid on energiatõhusad ja väga vastupidavad. Kõik Valnes Ajax andurid ja seadmed on kauni ja minimalistliku disainiga. Kõik tooted on saadaval nii valget kui ka musta värvi.

Töökindel ka väga viletsa ühendusega

Valnes Ajax valvesüsteem kasutab tööks kaabliga võrguühendust, olles samal ajal üheduses GSM võrgu kaudu, mis on nö. reserv sidekanaliks. Valnes Ajax valvesüsteem on projekteeritud nii, et alati oleks tagatud objekti turvalisus ja võimalus kontrollida süsteemi ka kõige kaugematest kohtadest. Seda isegi väga viletsa side kvaliteedi korral sest süsteem töötab isegi kiirusega GPRS 0,5 kbit/s.

Geopiirangu tehnoloogia

Geopiirangu tehnoloogia  (Geofence) aitab teile meelde tuletada turvasüsteem lahkumisel valvestada ja tagasi tulles valve alt maha võtta.

Tutvu kõigi Valnes Ajax valvesüsteemi toodete ja hindadega SIIT.